Україна

Суд заборонив розповсюджувати книгу Кіпіані про Стуса з інформацією щодо Медведчука

Дарницький районний суд м. Києва 19 жовтня 2020 року ухвалив рішення за позовом Віктора Медведчука про захист честі, гідності та ділової репутації, передає 1NEWS з посиланням на пресслужбу партії «Опозиційна платформа – За життя».

Суд постановив, що у низці фрагментів книги Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса» порушуються права Віктора Медведчука на повагу до гідності, честі, недоторканності ділової репутації. Суд установив, що наведена у книзі інформація про народного депутата є брехливою і недостовірною.

З огляду на це суд ухвалив заборонити розповсюдження книги до того, як зазначені брехливі фрагменти будуть з неї вилучені.

Також автору книги Вахтангу Кіпіані та ТОВ «Віват» при поширенні інформації, пов’язаної з книгою під назвою «Справа Василя Стуса», у пресі, на радіо, телебаченні, у мережі Інтернет та інших ЗМІ забороняється використовувати інформацію, що міститься в розділі під назвою «Кримінальна справа № 5 – книга життя і смерті Василя Стуса» і низці інших частин книги, які дають змогу ідентифікувати Віктора Медведчука як персонажа (дійову особу) твору без його згоди.

Крім того, автор книги і видавництво зобов’язані сплатити всі судові витрати.

 

 

Останні новини

Back to top button