Україна

Суд заарештував нерухомість екс-міністра внутрішніх справ часів Януковича

За клопотаннями прокурорів Офісу Генерального прокурора слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва накладені арешти на майно іноземних компаній, які пов’язані із колишнім Міністром внутрішніх справ України. Про це 1News повідомила прес-служба Офісу генпрокурора.

Зазначається, що для здійснення заходів з управління арештованим майном судом також задоволені клопотання слідчого ДБР про його передачу Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Заборона на відчуження та розпорядження накладена на 3 квартири, 6 гаражів у центральній частині м. Києва, 4 житлові будинки, а також 24 земельні ділянки.

Арешт накладено у кримінальному провадженні, в якому розслідуються обставини фінансування екс-міністром МВС діяльності злочинної організації, створеної колишнім Президентом України, вчинення фінансових операцій та правочинів з коштами та майном, одержаних злочинним шляхом, а також дій, спрямованих на приховування їх незаконного походження, місцезнаходження, переміщення, перетворення (зміни їх форми), в тому числі у спосіб конвертування безготівкових коштів в готівкові, придбання нерухомого майна та його виведення за кордон на підконтрольні іноземні компанії (ч. 3 ст. 209,  ч. 3 ст. 212,  ч. ч. 1, 2, 3, 4 ст. 358, ч. 2 ст. 28 ч. 3 ст. 212 та інші статті КК України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Державного бюро розслідувань.

Мова йде про Віталія Захарченка, який станом на зараз перебуває в Росії.

Останні новини

Схожі записи
Close
Back to top button