Україна

Суд вкотре заочно арештував Януковича

Суддя ухвалив застосувати відносно експрезидента запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без альтернативи внесення застави

Печерський районний суду Києва заочно обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою експрезиденту України Віктору Януковичу у справі про організацію насильницьких злочинів 18-20 лютого 2014 року.

Так, суддя ухвалив застосувати відносно Януковича запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без альтернативи внесення застави, – повідомляє 1NEWS.

Як повідомлялося, Київський апеляційний суд відмовив захисту у зміні територіальної підсудності при розгляді клопотання прокуратури про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою експрезиденту України Віктору Януковичу у справі про організацію насильницьких злочинів 18-20 лютого 2014 року.

Нагадаємо, суддя Печерського районного суду Києва Галина Матійчук відмовила у відводі судді Олексія Соколова від розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу експрезиденту України Віктору Януковичу у справі щодо організації насильницьких злочинів 18-20 лютого 2014 року.

Додамо, що раніше суд заочно арештував Януковича у справі щодо узурпації влади.

Джерело: УНН
Back to top button