Україна

Суд відпустив під домашній арешт екс-керівника СБУ у Києві, якого звинувачують у штурмі Майдану

До цього він утримувався під вартою у СІЗО

Шевченківський районний суд погодився відпустити екс-керівника СБУ у Києві та Київській області Олександра Щеголєва під домашній арешт. Його обвинувачують за справою про штурм Майдану.

Щеголєва зобов’язали носити електронний браслет, – інформує 1NEWS.

До цього він утримувався під вартою у СІЗО.

Сторона захисту просила суд змінити запобіжний захід на будь-який інший, оскільки, за словами адвокатів, жодних ризиків його звільнення з-під варти не несе.

Водночас прокурор намагався переконати суд в тому, що жодної інформації, яка б спростовувала наявність таких ризиків, суду надано не було.

Попри це суддя вирішив задовольнити клопотання адвокатів Олександра Щеголєва. Він може вийти з СІЗО вже сьогодні.

Восени 2015 року Генеральна прокуратура завершила досудове розслідування щодо колишнього начальника головного управління СБУ у Києві та Київській області Олександра Щеголєва.

Слідчі заявляли, що Щеголєв, діючи у складі організованої групи осіб, до складу якої входили колишні високопосадовці, з “метою розгону мітингувальників із майдану Незалежності у Києві, на виконання злочинного наказу керівництва” ухвалив рішення про проведення у центрі Києва антитерористичної операції, зокрема її силової фази у Будинку профспілок.

Сторона захисту провину Щеголєва заперечує.

Його справа розглядається в українських судах вже близько трьох років.

Джерело: The Insider

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close