Україна

Суд конфіскував п’ять літаків гауляйтера Балицького


Суд конфіскував п ять літаків гауляйтера Балицького

Санкції також зстосовані до батька та сина Євгена Балицького, які теж співпрацюють із країною-агресором.

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) стягнув у дохід держави активи зрадника і голови окупаційної адміністрації Запорізької області Євгена Балицького та його родичів. Про це суд повідомив у середу, 24 квітня.

“Колегія суддів Вищого антикорупційного суду частково задовольнила адміністративний позов Міністерства юстиції України до колишнього народного депутата України, який очолив окупаційну адміністрацію Запорізької області, а також до його батька та сина, які співпрацюють із країною-агресором, та застосувала до них санкцію, передбачену пунктом 1-1 ч.1 ст.4 закону України Про санкції”, – йдеться в повідомленні.

Вказано, що ВАКС стягнув у дохід держави такі активи: три квартири, житловий будинок і дві земельні ділянки в Мелітополі Запорізької області, чотири легкові автомобілі, п’ять літаків, саморобне туристичне судно, грошові кошти на банківських рахунках, частки в дев’яти компаніях.

Раніше суд конфіскував суд конфіскував майно Володимира Сальдо, який очолює окупаційну адміністрацію Херсонщини. Проти нього було відкрите кримінальне провадження за підозрою у державній зраді.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button