Україна

Суд дозволив силою привести Порошенка на допит в ДБР

Експрезидент проходить свідком у кримінальному провадженні щодо прихованого переміщення через кордон України колекції з 43 картин всесвітньо відомих художників

Столичний суд надав дозвіл на примусовий привід п’ятого президента України, народного депутата Петра Порошенка до Державного бюро розслідувань на 10 червня для допиту як свідка у кримінальному провадженні щодо прихованого переміщення через кордон України колекції з 43 картин всесвітньо відомих художників.

Про це повідомляє 1NEWS.

“4 червня 2020 року Печерський районний суд міста Києва ухвалив рішення про примусовий привід Порошенка П.О. для допиту у якості свідка у кримінальному провадженні № 42020000000000307, в якому досліджуються обставини переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю колекції культурних цінностей, яка складається із 43 картин всесвітньо відомих художників”, – йдеться у повідомленні.

Як вказано, допит має відбутися об 11 годині 00 хвилин 10 червня 2020 року у приміщенні Державного бюро розслідувань за адресою вул. Симона Петлюри, буд. 15.

Нагадаємо, 26 травня Порошенко не прибув на допит до ДБР.

Натомість у той день у музеї Гончара Порошенко влаштував виставку картин. Туди навідалися з ДБР. У бюро вказували, що “з метою вручення повідомлення про виклик на допит” Порошенкові та “проведення слідчих дій”.

Джерело: УНН
Tags

Останні новини

Back to top button
Close