Україна

Студенти вищих навчальних закладів закінчать навчальний рік дистанційно

Студенти вищих навчальних закладів закінчать нинішній навчальний рік дистанційно через епідемію коронавірусу в Україні. Про це в інтерв’ю “Радіо Свобода” повідомила в. о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

За словами Мандзій, Міносвіти направило рекомендаційний лист вищим навчальним закладам щодо організації закінчення навчального року.

“Виходячи із ситуації, закінчення навчального року буде відбуватися дистанційно. Вищі навчальні заклади мають бути готові завершити навчальний рік”, – заявила вона.

Також Мандзій зазначила, що період проведення сесії для студентів не буде зміщений. Однак в разі позитивної зміни епідеміологічної ситуації вищі навчальні заклади зможуть організувати сесію в аудиторіях.

“Ні, період проведення сесії не буде зміщений. Тобто викладачі установ зараз працюють зі своїми студентами дистанційно. І ми рекомендували організовано підійти до закінчення навчального року і закінчити його в терміни, передбачені, організувати дистанційно здачі іспитів і сесії”, – зазначила в. о. міністра.

Раніше Міністерство освіти і науки продовжило навчальний рік в українських школах до 1 липня, проте для випускників 11-х класів ця дата залежить від отримання результатів ЗНО.

Нагадаємо, Кабінет міністрів опублікував план виходу України з карантину, який раніше уряд продовжив до 11 травня. План виходу з карантину складається з 5 етапів.

Back to top button