Україна

Сторінку “Книга пам’яті полеглих за Україну” заблокував Facebook

Facebook заблокував сторінку меморіального проекту “Книга пам’яті полеглих за Україну”. Про це повідомляють автори проекту на сторінці “Стіна народної пам’яті загиблих за Україну 2014-2018 pp.”, пише 1NEWS, посилаючись на Українську правду.

“Фейсбук-сторінку проекту “Книги пам’яті полеглих за Україну”  сьогодні було остаточно заблоковано, доступ до неї відсутній. Ми подаватимемо апеляцію, але прогнозувати, коли саме її розглянуть та яким саме буде результат, ми не можемо”, – зазначено у повідомленні.

Автори проекту оприлюднили скріншоти, з яких випливає, що перед блокуванням соцмережа попередила, що вміст деяких дописів “порушує стандарти Facebook”.

У Твіттері проекту автори заявили, що “не будуть видаляти та перевіряти на відповідність до вигаданих стандартів жодного з розміщених на Facebook-сторінці текстового чи медійного матеріалів про героїв, загиблих за Україну”.

Сайт “Книга пам’яті полеглих за Україну”, де розміщується інформація про тих, воював та загинув за Україну, та аккаунти у інших соцмережах продовжують роботу.

Tags
загрузка...

Related Articles

One Comment

  1. Меня тоже закрыл фейсбук. Вообще хотелось бы иметь свою, украинскую систему. А на фейсбук творится что-то не понятное.

Схожі записи

Close
Back to top button
Close