Україна

Столичним ресторанам та кафе дозволили пускати відвідувачів всередину

Про це йдеться у розпорядженні КМДА від 22 червня №58, інформує 1NEWS.

У Києві заклади громадського харчування зможуть приймати гостей всередині приміщень.

Так, відповідно до “Вимог щодо роботи закладів громадського харчування” біля місць потенційного скупчення людей повинно бути нанесено маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції щонайменше 1,5 метра між клієнтами. Також дотримання відстані щонайменше 1,5 метра між сусідніми столами, розміщення не більше чотирьох гостей за одним столом (без урахування дітей до 14 років).

Також дозволяється відокремлення столів один від одного перегородкою, що унеможливлює контакт між відвідувачами, розміщеними по обидві її сторони.

Представники закладів повинні бути одягнені в медичну маску чи респіратор, окуляри та одноразові рукавички, а після кожного зняття витратних захисних матеріалів працівник має ретельно помити руки або обробити антисептичним засобом.

Крім цього, заборонено використання багаторазових рушників.

Також забороняється функціонування дитячих кімнат, самостійний вхід відвідувачів до закладу без супроводу персоналу, проведення свят, банкетів, майстер-класів для понад 10 осіб, приготування їжі на відкритих кухнях та функціонування буфетів самообслуговування.

 

 

 

 

Back to top button