Україна

Столичним лікарям щомісяця виплачуватимуть по 5000 гривень допомоги

Міський голова Києва Віталій Кличко ініціює доплати медичним працівникам столиці коштом міського бюджету. Це питання має бути вирішене завтра під час позачергової сесії Київради, повідомив Кличко під час онлайн-брифінгу.

Він зазначив, що ініціює збільшення із січня 2021 року доплат столичним медикам: лікарям – 5 тис. грн, медсестрам – 4 тис. грн, молодшому медперсоналу – 2 тис. грн.

«Парламент ухвалив минулого тижня Державний бюджет України. Але сфера охорони здоров’я не отримала належної фінансової підтримки. Така ситуація – неприпустима! І в столиці ми такого допустити не можемо. Тому я дав доручення Департаментам охорони здоров’я та фінансів КМДА опрацювати всі можливості та подати пропозиції до проекту бюджету столиці на наступний рік. Щоб збільшити видатки на фінансову допомогу медикам комунальних лікарень Києва. Йдеться про щомісячні надбавки до зарплатні, яку тепер, за реформою, медикам виплачує держава. Я запропонував, щоб із січня наступного року щомісяця, додатково до своєї зарплатні, лікарі отримували – 5 тисяч гривень, медсестри – 4 тисячі, молодший медперсонал – 2 тисячі гривень», – наголосив Кличко.

За його словами, якщо ці зміни про посилення соціального захисту медиків будуть внесені до програми «Здоров’я киян», наступного року таку фінансову допомогу будуть отримувати 30 тисяч медичних працівників столиці.

Back to top button