Україна

Столичні ресторани відмовляються від продажу фуа-гра

Київські ресторани «Остання барикада», «Канапа», «Asiatique» та «Klukva&Brukva» відмовились від продажу французького делікатесу фуа-гра. Про це 1News повідомила громадська організація «Відкриті клітки Україн», яка є частиною міжнародної європейської зоозахисної організації Anima International.

Зазначається, що власники закладів підписали зобов’язання перед міжнародною зоозахисною організацією «Відкриті клітки» про виключення страви зі свого меню.

Причина відмови від фуа-гра – неетичність виготовлення французького делікатесу.

Як відомо, фуа-гра готують зі штучно збільшеної печінки гусей або качок (від 5 до 10 разів порівняно з природнім розміром), яких насильно відгодовують через зонд.

У прес-релізі додається, що, наприклад, у столичному ресторані «Остання барикада» раніше подавали так звану «українську фуа-гра» із Снятинської птахофабрики. Підприємство закрилося у вересні цього року.

Громадська організація зазначає, що «страждання тварин у ході виробництва фуа-гра вже стали причиною заборони виготовляти і продавати страву в Індії, Ізраїлі та деяких штатах США».

Аналогічна кампанія триває в Данії (150 заяв про вилучення фуа-гра із продажу) та у Великобританії (10 заяв).

Долучитися до заборони фуа-гра в Україні можна, підписавши петицію зоозахисної організації «Відкриті клітки».

Громадська організація «Відкриті клітки Україна» є частиною міжнародної європейської зоозахисної організації Anima International та є локальним представником альянсу, в який входить 9 країн Європи, що займається питанням переважно добробуту.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close