Україна

Столична мерія повідомила, скільки штрафів виписано «героям парковки» за півроку

За пів року роботи інспекторів з паркування з вулиць Києва було евакуйовано понад 3 тисячі транспортних засобів, розташування яких суттєво перешкоджало дорожньому руху або створювало загрозу безпеці руху, передає 1NEWS.

Про це повідомив перший заступник голови Київської міської держадміністрації Микола Поворозник.

«Звільняти столичні вулиці від автівок, припаркованих у заборонених місцях, місто спільно із Патрульною поліцією почало у липні минулого року. У листопаді інспектори з паркування почали здійснювати самостійне затримання транспортних засобів», – нагадав він.

Поворозник додав, що авто порушників переміщують на спеціальні майданчики чи стоянки Головного управління Національної поліції в Києві. Повернути авто можна після сплати штрафу.

За словами першого заступника голови КМДА, у період із 2 липня 2019 року до 12 січня 2020 року інспектори з паркування наклали 6 916 адміністративних стягнень у вигляді штрафу на суму 2,9259 млн грн.

«За несплачену послугу на паркувальних майданчиках водії мусять сплачувати штраф у 20-кратному розмірі від вартості однієї години паркування. При цьому, якщо водій сплатить штраф у 10-денний термін, йому надається знижка у 50%. Так, станом на кінець 2019 року штраф зі знижкою сплачено у 21% випадків на суму понад півмільйона гривень», – прокоментував Поворозник.

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close