Україна

Столична влада вимагає зупинити будівництво готелю на Андріївському узвозі

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до забудовника з вимогою зупинити всі роботи зі зведення скандального готелю на Андріївському узвозі до повного узгодження змін проекту із Містобудівною радою та громадськістю, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу міської влади.

Про це Кличко заявив на зустрічі з громадськістю, профільними службами КМДА і представником забудовника.

“Андріївський узвіз – це візитівка міста. Якщо забудовник хоче там будувати, він має розуміти, що не вдасться спорудити все, що йому заманеться. Тому я вимагаю зупинити будівництво. Без висновків фахівців, що цей проект відповідає всім необхідним нормам та естетичному вигляду старовинного Подолу, без компромісу з громадськістю – будівництва там не буде”, – заявив мер столиці.

Він також звернувся до представника забудовника зробити макет будівлі за скоригованим проектом. І підготувати до Містобудівної ради всі документи, які б засвідчували законність будівництва. Якщо цього не буде зроблено, то на сесію Київради буде винесене питання про розірвання договору оренди земельної ділянки.

«Попередня влада надала велику кількість дозволів на будівництво у центрі міста. І деякі забудовники, користуючись цим, зводять «монстрів», які псують вигляд нашого міста. Тому цей проект має розглянути Містобудівна рада. На неї ми запросимо фахівців, представників громадськості, усе відбуватиметься у відкритому режимі. Тільки після цього ми ухвалимо рішення щодо перспектив цієї будівлі», – наголосив Кличко.

 

 

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button