Україна

Столична мерія визначила дату відключення тепла в домівках киян

У середу, 4 квітня, у столиці розпочали підготовку до завершення опалювального сезону, яке заплановано на 6 квітня, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу мерії.

“За дорученням Київського міського голови Віталія Кличка сьогодні у Києві розпочали підготовку до завершення опалювального сезону. Завершити відключення будинків від послуги централізованого опалення у столиці планують 6 квітня. Підписане відповідне розпорядження КМДА”, – йдеться у повідомленні.

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, з 4-го квітня і найближчими днями середньодобова температура повітря буде значно вищою, ніж +8 градусів. Тепла погода збережеться і надалі. У зв’язку з цим доручено теплопостачальним компаніям ПАТ «Київенерго», ТОВ «Євро-Реконструкції» та іншим розпочати згортання систем теплозабезпечення.

Він також зазначив, що адміністративні будівлі у столиці розпочали відключатися від тепла ще раніше, за індивідуальними заявками. Так, станом на 3 квітня понад 500 адміністративних будівель, офісних приміщень тощо вже відключені від опалення.

Як відомо, згідно з чинним законодавством, рішення про початок та завершення опалювального сезону ухвалюють місцеві органи влади, враховуючи температурні показники.

Нагадаємо,через півроку в Україні введуть абонплату за холодну та гарячу воду, опалення.

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close