Україна

Столична мерія оприлюднила телефони по яких можна скаржитися, якщо в школах вимагають кошти

Заступник голови КМДА Олексій Резніков розповів, що робити у випадках, коли в школах від батьків вимагають здати гроші, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу мерії.

«Якщо батьки зафіксували порушення наказу, порушення у використанні коштів, вони повинні звертатися до районних управлінь освіти, щоб Департамент уже приймав необхідні заходи. Також можна оперативно звернутися телефоном в управління боротьби з економічною злочинністю: 222-68-12, 521-66-28, 521-66-29, 521-66-31. Саме вони розслідують такі порушення», – цитує прес-служба КМДА Олексія Рєзнікова.

Він також зазначив, що батьки тільки за власним бажанням, добровільно можуть брати участь у тих чи інших витратах, наприклад, організувати для дітей спільну поїздку.

«Якщо батьки хочуть повести дітей на екскурсію – це їхня справа і вони вільно й самостійно можуть прийняти відповідні рішення, але адміністрація школи ніяк не може брати в цьому участь», – підкреслив він.

Що стосується благочинності, зазначає Рєзников, то вчителі або адміністрація школи не мають ніякого права навіть просити, щоб на якийсь рахунок перевели кошти.

«Якщо батьки захочуть, вони зареєструють фонд, виберуть розпорядника коштів, і цей фонд буде існувати поза контролем адміністрації школи», – додав Олексій Резніков.

Він також нагадав, що згідно з новим Законом «Про освіту», одним з приписів є прозорість.

Зазначимо: 3 жовтня 2017 р. було оприлюднено наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту № 930 «Про прозорість і відкритість діяльності навчальних закладів.

Згідно з наказом, столичні школи зобов’язані публікувати на своїх сайтах звіти про фінансування, а також заборонено збирати гроші до фонду класу.

 

 

 

Теги

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close