Україна

Столична мерія надала учасникам АТО 15 муніципальних пільг

Нещодавно на веб-порталі міськадміністрації запрацювала оновлена сторінка, присвячена соціальному захисту учасників АТО, інформує 1NEWS з посиланням на Вечірній Київ.

Її організовано Київським міським центром допомоги учасникам АТО спільно з Радою ветеранів Антитерористичної операції.

На сторінці розміщено систематизовані нормативні акти з питань пільг і гарантій для цих категорій громадян, а також інформаційні та дорожні карти із алгоритмами їх реалізації як на державному, так і на міському рівнях. Також зібрані всі рішення Київради та розпорядження КМДА стосовно соціального захисту учасників АТО, зокрема й щодо відведення земельних ділянок.

Оперативно відображається вся поточна робота та подаються звіти про діяльність влади міста у допомозі учасникам воєнних дій на Донбасі.

Цінність цієї сторінки у тому, що вона має зворотний зв’язок – через неї можна безпосередньо звернутися до Київради, міськадміністрації або районних адміністрацій, залишити своє повідомлення чи поставити запитання, знайти контакти профільних установ і зразки необхідних документів.

Крім того, у режимі «Єдиного вікна» працює Київський міський центр допомоги учасникам АТО, контакти якого також містить сторінка.

Центр підготував оновлений збірник матеріалів про соціальний захист, у якому наведено оновлені алгоритми отримання додаткових муніципальних пільг та гарантій киянам – учасникам Антитерористичної операції та членам їх сімей, бійцям-добровольцям та тим, хто перебуває у ворожому полоні чи зникли безвісти, а також сім’ям загиблих в АТО. Презентуючи збірник, керівник Центру Вікторія Кисіленко зазначила, що необхідність у ньому виникла після прийняття Київрадою рішення про введення нових муніципальних пільг та поширення дії програми соціального захисту на добровольців та військових полонених і зниклих безвісти. Вона зазначила, що столична влада нині створила найбільший серед міст України пакет соціальних гарантій для учасників АТО, який має фінансове забезпечення.

Як повідомили в Київському міському центрі допомоги учасникам АТО, до цього пакету зараз входить 15 муніципальних пільг та гарантій. Зокрема щорічна допомога учасникам АТО, включаючи й полонених та зниклих безвісти, бійців-добровольців та членів сімей загиблих чи померлих АТОвців.

Щомісячна допомога неповнолітнім дітям загиблих. Компенсація витрат на житлово-комунальні послуги учасникам АТО, в тому числі полоненим і зниклим безвісти та компенсація чи надання коштів на стаціонарне лікування, складне протезування учасників АТО та бійців-добровольців. Виділення коштів на поховання загиблих цих категорій, які не мають пільг за законом, а також матеріальна допомога на часткову компенсацію виготовлення надгробків та доставку тіл із зони проведення Антитерористичної операції. Першочергове влаштування дітей учасників АТО та добровольців і членів сімей загиблих у дитячі дошкільні заклади та надання пільги з оплати їх харчування.

Безкоштовне харчування учнів 5-11 класів – дітей АТОвців і добровольців та їх оздоровлення до семи років у супроводі одного з батьків. До того ж сам механізм отримання цих пільг і гарантій значно спрощено, зокрема учасникам АТО та членам їх сімей, які записані в міському реєстрі, не потрібно щороку подавати в органи соціальної політики оновлений пакет документів для їх отримання.

Нагадаємо, після вступу в силу закону про реформування сфери паркування транспортних засобів, зміни  правил паркування та евакуації, столична влада отримає повноваження штрафувати недобросовісних водіїв та евакуйовувати автівки, залишені у місцях, де заборонена парковка.

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close