Україна

Степанов розповів, якою має бути зарплата медиків

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов вважає неприйнятним нинішній рівень зарплат медиків – лікарі повинні отримувати не менш, ніж 20-25 тисяч гривень на місяць. Про це він заявив в ефірі політичного ток-шоу “Голос народу”, повідомляє прес-служба МОЗ на Facebook, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

“Я вважаю, що мінімальна заробітна плата лікаря повинна стартувати від 20-25 тисяч гривень, якщо ми хочемо мати професійних лікарів з гідними умовами праці, від яких ми будемо вимагати якісно нас лікувати”, – сказав Степанов.

Міністр нагадав, що з 1 вересня поточного року передбачено збільшення заробітної плати лікарям на близько 3500 гривень, хоча цього, на його думку, теж недостатньо.

У наступному році, за словами Степанова, підвищення зарплати медичним працівникам буде закладене в тарифи на медпослуги.

Нагадаємо, в червні Кабмін ухвалив рішення підвищити зарплати медикам з 1 вересня.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що в цьому році видатки на зарплати всім медикам сумарно збільшать майже на 8 млрд грн. Доплата середньому медичному персоналу становитиме 2360 грн, а молодшим медичним сестрам – 1180 грн.

Останні новини

Back to top button