Україна

Степанов: маски та соціальна дистанція не зникнуть після завершення карантину

У Міністерстві охорони здоров’я вважають, що більшість елементарних обмежень залишаться у повсякденному житті навіть після закінчення карантину в Україні, зокрема, засоби індивідуального захисту і соціальне дистанціювання. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає 1NEWS, посилаючись на УНН.

Так, міністр зазначив, що Україна обрала стратегію адаптивного карантину – стратегію стримування пандемії.

“У нас немає різкого зниження захворюваності. Ми бачимо, що протягом місяця ми коливаємося в одних і тих же рамках – від 350 до 550 випадків щодня”, – сказав Степанов.

Він підкреслив, що МОЗ не може гарантувати зникнення засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) з повсякденного життя та зняття всіх обмежень навіть після п’ятого етапу пом’якшення карантину в Україні.

“Ми б дуже хотіли, щоб вона (кількість захворювань – ред.) почала знижуватися і щоб були зняті всі без виключення обмеження. Але життя таке, я думаю, що ми все одно будемо тривалий час користуватися елементарними ЗІЗ, соціальною дистанцією”, – вважає Степанов.

Нагадаємо, з 22 травня в Україні розпочався другий етап виходу з карантину, проте сьогодні до другого етапу пом’якшень карантину не готові 9 областей.

Back to top button