Україна

Стартувало онлайн-голосування за талісман Києва

Розпочалося онлайн-голосування з вибору талісману столиці України, інформує 1NEWS.

Як повідомляють організатори конкурсу, онлайн-голосування — це другий етап конкурсу на обрання талісману Києва, який триватиме до 19 грудня 2018 року.

Віддати свій голос за найкращий талісман Києва можна тут.

Визначення переможця відбудеться 19 грудня.

Обраний талісман стане частиною туристичної символіки міста й не замінюватиме офіційну. Автор талісману-переможця отримає грошову винагороду у розмірі 150 тис грн.

Метою конкурсу є формування та підтримання позитивного іміджу української столиці.

Організатори вважають, що обрання талісману міста підсилить популяризацію столиці України як європейського міста на міжнародній туристичній арені, закріпить статус Києва як сучасного мегаполісу з багатовіковою історією та неповторною айдентикою.

Як повідомлялося, конкурс проводиться на підставі Розпорядження КМДА від 13.03.2018 №403 «Про проведення конкурсу «Талісман міста Києва» у 2018 році». Перший етап конкурсу передбачав прийняття конкурсних робіт і проходив з 19 березня по 21 вересня 2018 року. У цей період журі визначило 10 кращих робіт, одна з яких стане переможцем 19 грудня.

До складу журі увійшли відомі громадські діячі у сферах туризму, культури та дизайну: депутат Київської міської Ради, член постійної комісії Київради з питань культури, туризму та інформаційної політики Вікторія Муха; туристичний гід, громадська діячка Юлія Бевзенко; експерт з веб-дизайну, засновник студії Vintage Євген Кудрявченко; громадський діяч, ресторатор та засновник мережі закладів харчування Дмитро Борисов; директор Департаменту культури Київської міської державної адміністрації Діана Попова; засновник проекту Port creative hub Катерина Тейлор; громадська діячка, журналістка та блогер, співзасновниця PR-агенції Gres Todorchuk PR Ярослава Гресь.

Як зазначається у Положенні про конкурс, туристичним талісманом Києва може стати будь-який “особливий персонаж” – реальна або ж міфічна істота.

Талісман стане туристичною символікою й не замінюватиме офіційну символіку міста. Він використовуватиметься в рекламних, комунікаційних й інших заходах, спрямованих на формування позитивного іміджу Києва у гостей столиці, покращення культурного, економічного, наукового та соціального потенціалу міста в галузі економічного розвитку й туризму.

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close