Україна

Стали відомі обмеження, які діятимуть у “червоній” зоні

Кабмін повернув адаптивний карантин. 27 лютого майже вся Україна перебуває у жовтій зоні. Івано-Франківська та Чернівецька області – у червоній. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

Карантин в Україні продовжили до 30 квітня. Залежно від ситуації, в областях вводитимуть також червону, помаранчеву та зелену зону карантину, повідомляє “24 канал”.

З 22 лютого в Івано-Франківську заборонили роботу торгових центрів, кінотеатрів та інших розважальних закладів. Заборонили проведення культурних та релігійних заходів. Продовольчі магазини та ринки не закривають. На Прикарпатті облаштували 16 карантинних блок-постів, 5 з них працюють цілодобово. З 26 лютого в Івано-Франківській області заборонять посадку та висадку пасажирів на регулярні та нерегулярні рейси міжобласного сполучення залізничним, авіаційним та автомобільним транспортом.

З 1 березня 2021 року у Чернівецькій області заборонять роботу кафе, шкіл та ТРЦ. Дозволять лише адресну доставку. Не дозволятимуть проводити масові заходи.

Інформацію про отримання людьми щеплень від коронавірусу фіксуватимуть в спеціальному електронному реєстрі. Подібна інформація буде вноситися в картку пацієнта після отримання ним другої дози вакцини проти інфекції Covid-19.

Останні новини

Back to top button