Стали відомі наслідки атаки на Чернігівщину

[ad_1] 
У регіоні горять промислові об’єкти, пошкоджені будівлі, дані про постраждалих уточнюються.
Чернігівська область зазнала повітряної атаки з застосуванням БпЛА та ракет. Зафіксовано кілька влучань у різних районах. Про це інформує пресслужба ДСНС у неділю, 25 травня.
Як зауважується, сталося займання складських приміщень і нежитлових будівель. Найбільша пожежа охопила понад 1000 кв.м. Залучено 15 рятувальників, чотири одиниці техніки та ресурси місцевих підприємств.
function gallery3387286() { $.get('//' + window.location.host + '/ajax/module.aspx?spm_id=520&id=3387286&lang=1&IsAjax=true', function (data) { $('#gii3387286').html(data); }); }
gallery3387286();
Окремо горів ангар з вугіллям і нежитлова будівля.
Удару також зазнав обласний центр – пошкоджено будівлю.
Водночас інформація про постраждалих уточнюється.
Нагадаємо, внаслідок ворожої атаки на Київську область у ніч проти неділі, 25 травня, загинуло три людини. Постраждали десять людей, серед них – дві дитина.
Ракетна атака: по усій Україні гримлять вибухи
Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp













