Україна

Стали відомі кандидатури на посади голів Вінницької, Запорізької та Рівненської областей

Президент України Володимир Зеленський вніс на погодження Уряду кандидатури на посади голів Вінницької, Запорізької та Рівненської областей.  Про це на своїй сторінці у Facebook написав віце-прем’єр-міністр – міністр соціальної політики Павло Розенко та опублікував відповідний документ.

Так, на посаду глави Вінницької ОДА Зеленський пропонує призначити Скальського Владислава Володимировича. Зараз він є заступником міського голови Вінниці.

фото з Facebook Павла Розенка

Главою Запорізької ОДА пропонують призначити Туринка Віталія Вікторовича. За біографічними даними, які опублікував Розенко, він працює менеджером з питань регіонального розвитку «Рівненького домобудівного комбінату».

фото з Facebook Павла Розенка

На посаду глави Рівненської ОДА пропонується Коваль Віталій Станіславович, який зараз працює директором ТзОВ «ВВВ Монтаж» у Києві.

фото з Facebook Павла Розенка

Міністр соціальної політики зазначає, що конкурсів за заняття вакантних посад голів ОДА не проводилось.

«Вкотре наголошую: при поданні зазначених кандидатів були порушені проголошені раніше самим же Президентом принципи: нніяких «відкритих, прозорих, чесних та публічних» конкурсів на посади глав ОДА не було проведено; відбір кандидатів було здійснено таємно від суспільства без залучення відомих HR-агенств; відбір кандидатів відбувався в кулуарний спосіб. Прізвища кандидатів не було оприлюднено і не відбувалося жодного громадського обговорення цих кандидатур. І знов членам Уряду були роздані матеріали про кандидатів, та й взагалі перелік кандидатів лише за півгодини до засідання Уряду. Структури громадянського суспільства, громадські організації, недержавні інституції та наші співгромадяни були повністю позбавлені можливості обговорити та висловитися щодо запропонованих кандидатур. А точка зору тих, кому все ж вдалося пробити інформаційний вакуум, була повністю проігнорована», – пише Розенко.

Віце-прем’єр наголосив, що висловлює категоричну незгоду із зазначеним підходом відбору кандидатів на посади глав обласних адміністрацій. «Саме тому: я голосую проти не цих кандидатів, а проти системи договорняків і кулуарщини», – додав він.

Оновлено о 16:05: За словами представника президента в Кабінеті міністрів Андрія Геруса, уряд погодив усі три кандидатури.

Раніше 1News повідомляло, що на посаду глави Миколаївської ОДА претендує Владислав Комнін, який свого часу «продав» Радикальну партію Олегу Ляшку.

Back to top button