Україна

Стало відомо, за рахунок яких ресурсів відбуватиметься мовлення на окуповані території

Мовлення на окуповані території та мовлення в світ є пріоритетними завданнями Міністерства культури, молоді та спорту України. Про це розповів міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський, повідомила 1News прес-служба відомства.

«Пріоритетом номер один є мовлення на тимчасово окуповані території: якісне донесення української точки зору до наших людей, які проживають в Криму, Донецьку, Луганську. І пріоритет номер два – це донесення нашої інформації в світ», – зазначив Бородянський.

За його словами, для виконання цих завдань держава використовуватиме наявні ресурси – телеканал UATV, який буде переформатовано, національне інформаційне агентство «Укрінформ», а також активно залучатиме Суспільного мовника.

Міністр додав, що проходять відповідні консультації з НСТУ та «Укрінформом» щодо створення платформи іномовлення для донесення проукраїнської точки зору до українців, які перебувають за кордоном та іноземної аудиторії.

Міністр культури підкреслив, що закон про систему іномовлення неухильно виконуватиметься Міністерством, але воно шукатиме варіанти, як зробити роботу цієї системи ефективною.

Нагадаємо, телеканал іномовлення України (UA|TV) 12 січня 2020 року припинив мовлення в прямому ефірі, з 13 січня програми виходитимуть у запису. За місяць канал іномовлення припинить роботу.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close