Україна

Стало відомо, яка компанія проводила опитування від Зеленського

Проведення всенародного опитування від Президента Володимира Зеленського проводила компанія «Зе медіа». Про це заявив глава партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко на брифінгу 26 жовтня, повідомляє 1News.

«Партія «Слуга народу» взяла на себе фінансування опитування, але щоб уникнути звинувачень в агітації, ми свідомо відмовилися від організації цього опитування. Його організовувала стороння компанія, яку ми запросили. Вона називається «Зе медіа»», – заявив Корнієнко.

За даними пошукової системи «YouControl» компанія ТОВ «Зе медіа» була зареєстрована у 2007 році. Тоді вона мала назву ТОВ «Крунекс».

Основним видом діяльності ТОВ «Крунекс» першорчергово була зазначена оптова торгівля паливом.

В квітні 2019 року компанія була перейменована на ТОВ «Зе медіа». Основним видом її діяльності було визначено виробництво кіно- та відеофільмів, телевізійних програм.

Зараз компанію очолює Татаренко Володимир Сергійович з Маріуполя, Донецька область. За дивним збігом обставин він прописаний на вулиці, що носить прізвище схоже з Президентом – вулиця Зелінського.

До 2016 року у засновниках компанії, яка тоді ще носила назву «Крунекс», значились дві кіпрські компанії – GEMATO HOLDINGS LIMITED та A. SOFOCLEOUS CONSULTING LIMITED.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що всеукраїнське опитування, яке ініціював Президент Володимир Зеленський, профінансує партія «Слуга народу».

За попередніми даними від громадських організацій, бюджет опитування може скласти більше 100 млн гривень.

Сьогодні ж «Слуга народу» оприлюднила попередні результати опитування, яке складалось з п’яти питань.

Back to top button