Україна

Стало відомо, скільки коштує оренда квартири у Києві

У липні найдешевшу однокімнатну квартиру орендували за 4,5 тис. грн. Житло площею 35 м² розташоване на вул. Салютній у Шевченківському районі. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

За 11,5 тис. грн на вул. Ломоносова у Голосіївському районі зняли квартиру площею 47 м². Оренда “двокімнатки” 82 м² у Дарницькому районі коштувала 13 тис. грн, передає АН “Благовіст”.

Стільки ж в Солом’янському районі коштувала оренда однокімнатного житла площею 47 м². Квартиру площею 64 м² в цьому районі орендували за 15,6 тис. грн на місяць.

Трикімнатну квартиру 70 м² у Печерському районі зняли за 23,4 тис. грн. За 26 тис. грн орендували “двокімнатку” 60 м² у Голосіївському районі в новому будинку.

Був попит на оренду чотирикімнатних квартир. Таке житло у Шевченківському районі площею 240 м² зняли за 57,2 тис. грн.

Найдорожче у липні орендували апартаменти 325 м² на вул. Ярославів Вал – 150,8 тис. грн.

“Інтерес до оренди нерухомості в столиці зростає. У місто з’їжджаються з усієї України і шукають житло в різних цінових категоріях”, – каже Олена Бібєрова, гендиректор АН “Благовіст”.

Українці переважно шукають для оренди квартири у новобудовах. У старих будинках відмовляються знімати житло через вищі на 30-40% рахунки за комунальні послуги.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close