Україна

Стало відомо, скільки кілометрів доріг планують побудувати в Україні наступного року

Міністр інфраструктури Владислав Криклій пообіцяв, що наступного року в Україні побудують понад 4 тисячі кілометрів доріг. Про це він повідомив в ефірі ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера” на телеканалі “Україна”, повідомляє 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

“Понад чотири тисячі кілометрів доріг державного та територіальнього значення, я публічно даю цю обіцянку, ми спільно з Укравтодором маємо побудувати за наступний рік”, – сказав Криклій.

Як повідомлялося, у проєкті Державного бюжету на 2020 рік урядом запропоновано рекордний обсяг фінансування дорожньої інфраструктури – 73,7 млрд грн, що на 36% більше ніж в 2019 р. У 2 рази збільшено видатки на безпеку дорожнього руху – 3,17 млрд грн. На будівництво та реконструкція мостів пропонують виділити 500 млн грн.

За підсумками 2018 року тодішній міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляв, що в Україні відремонтовано 3 800 кілометрів автошляхів за рік. На ремонт доріг державного значення витрачено 23,8 млрд грн, на дороги місцевого значення – 11, 5 млрд грн.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close