Україна

Стало відомо – скільки податків сплатила компаня Порошенка

Корпорація “Рошен” за підсумками січня-грудня 2017 року виплатила 1,592 мільярда гривень податків до бюджету України, інформує 1NEWS з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Згідно з інформацією, із зазначеної суми надходження від податку на прибуток становили 432,4 млн гривень, військовий збір – 13,4 млн гривень, ПДВ – 801,6 млн гривень. В якості єдиного соціального внеску (ЄСВ) було сплачено 171,6 млн гривень.

До місцевих бюджетів сплачено 172,9 млн гривень, з яких надходження від податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) становили 160,8 млн гривень, а також податок на землю та ін. – 12,1 млн гривень.

Раніше в ЗМІ було опубліковано лист Державної фіскальної служби України з інформацією про те, що з 7 грудня 2016 року ТОВ “Центрально-європейська кондитерська компанія”, ядро корпорації “Рошен”, перестало бути платником ПДВ.

У зв’язку з цим в корпорації повідомили, що ТОВ “ЦЕКК” – материнська компанія ДП “Кондитерської Корпорації Рошен” здійснює “виключно інвестиційну діяльність, що не є об’єктом оподаткування ПДВ”.

Корпорація Roshen входить в топ-30 найбільших виробників кондитерських виробів в світі.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close