Україна

Стало відомо, на що українці витрачають гроші під час карантину

Під час карантину українці, незалежно від рівня доходу, збільшили закупівлі продуктів тривалого зберігання та води. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

Зросли замовлення доставки готової їжі та продуктів додому. Щоправда, категорія населення з доходами до 20 тис. грн у місяць, стала рідше користуватися послугами ресторанів. свідчать результати маркетингових досліджень CBR.

Автор: cbr.com.ua
Покупки побутової техніки, одягу чи взуття відійшли на другий план.
Покупки побутової техніки, одягу чи взуття відійшли на другий план.

Водночас рідше українці стали скуплятися у невеликих магазинах поблизу будинку. Перевагу віддають закупівлям на тиждень у великих мережевих супермаркетах.

В умовах карантину зросла популярність безготівкових платежів. Найбільше оплати картками зросли у сегменті кафе та ресторанів, які працюють на доставку. Частіше у такій спосіб стали розраховуватися на АЗС.

Третина опитаних українців кажуть, що знадобиться 5000-9999 грн, якщо карантин подовжать. Кожен п’ятий пояснює, що треба в межах 10 000-14 999 грн. Ще 17% респондентів – понад 15 000 грн. До 5000 грн вистачить 15% громадян, щоб протриматися до закінчення карантину.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close