Україна

Стало відомо, коли запрацюють кінотеатри

Кінотеатри та заклади культури почнуть роботу з наступного дня після закінчення новорічного карантину, тобто з 25 січня. Про це повідомив глава Міністерства культури Олександр Ткаченко у своєму Telegram-каналі, пише 1NEWS, посилаючись на Главком.

«Обговорили з Прем’єр-міністром заяву щодо можливого карантину до кінця 2021 року. Прем’єр запевнив, як тільки Україна знову повернеться до адаптивного карантину (попередньо, з 25 січня), сфери культури, гостинності та креативні індустрії зможуть працювати», – написав міністр.

Він додав, що заклади будуть працювати з дотриманням усіх правил карантину та з урахуванням статистики захворюваності в країні.

Ткаченко також повідомив, що питання продовження карантину вирішуватиметься впродовж весни. Однак, у будь-якому випадку обмеження будуть сталими, що дозволить бізнесу прогнозувати і планувати свою діяльність.

Раніше міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко повідомив, що не підтримає пропозицію про продовження посиленого карантину після 24 січня.

Back to top button