Україна

Стало відомо, коли в Україні почнуть щеплювати дітей від коронавірусу

Під час п’ятої хвилі вакцинації за рекомендаціями лікарів дозволять щепити дітей. Про це зазначив керівник національної програми імунізації Центру громадського здоров’я Олександр Заїка під час національного діалогу про вакцинацію від Covid-19, пише 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

“Під час п’ятої хвилі буде дозволятися вакцинація дітей, але потрібно буде дивитися по наших рекомендаціях, яким саме дітям в першу чергу треба буде давати перевагу”, – сказав він.

За словами Заїки, у Центрі громадського здоров’я у першу чергу роблять акцент на вакцинації на цільових групах, котрі не встигли отримати щеплення під час попередніх етапів вакцинації. Йдеться про людей віком понад 65 років та інших.

“Якщо ми говоримо про дітей віком 12-16 років, то ми знаємо, що це Файзер і там буде чіткий алгоритм, у яких випадках. Наприклад, дитина їде за кордон на навчання, змагання, на якісь конкурси і ця подорож передбачає дві вакцинації”, – розповів керівник національної програми імунізації.

Посадовець додав, що щеплення дітей проходитиме за рекомендаціями лікарів.

Як повідомляв Укрінформ, вакцинація проти COVID-19 в Україні розпочалася 24 лютого 2021 року. Вона відбуватиметься в п’ять етапів. Зараз в Україні готуються розпочати 5 етап вакцинальної кампанії від COVID-19.

Від початку вакцинації в Україні виконали понад чотири мільйони щеплень. За минулу добу щепили 111 150 осіб.

Back to top button