Україна

Стало відомо, коли у листопаді будуть магнітні бурі

Фахівці Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН розповіли, що листопад для метеозалежних українців пройде відносно спокійно. Вплив магнітної бурі в листопаді можна буде відчути лише в кінці місяця, повідомляють в Лабораторія. Про це пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

Магнітна буря – це роздратування геомагнітного поля Землі, яке триває від декількох годин до пари днів. Метеочутливі люди важко переживають такі сплески.

Невелике обурення магнітного поля очікується в неділю 1 листопада. Перша половина місяця пройде спокійно, без магнітної активності.

З 17 по 23 листопада очікується досить сильна магнітна буря, а її пік припадає на четвер, п’ятницю і суботу 19-21 листопада. У цей період можливе порушення роботи систем зв’язку і погане самопочуття.

Магнітна буря 17-23 листопада може викликати головні болі, слабкість, нудоту, запаморочення, болі в серці у літніх і метеочутливих людей.

Як подбати про своє здоров’я в період магнітних бур

Найбільш сильно геомагнітні коливання відбиваються на здоров’ї метеочутливих людей, гіпертоніків, людей, у яких є проблеми з серцем і судинами, психоемоційно нестабільних людей.

При цьому навіть абсолютно здорові люди в дні метеоударів можуть відчувати пригніченість, апатію, напади головного болю, страждати від безсоння.

Також фахівці радять в небезпечні дні уникати стресів і надмірних фізичних навантажень. Непогано було б присвятити цей день відпочинку або, принаймні, не намагатися “перевиконати план”.

У той же час варто опинитися від алкоголю, поменше пити каву. Здорове харчування, повноцінний сон і дотримання питного режиму – ці прості рекомендації допоможуть успішно пережити магнітні бурі.

Останні новини

Back to top button