Україна

Стало відомо – коли ухвалять закон про податок на виведений капітал

Верховна Рада могла би ухвалити закони про податок на виведений капітал і «Про Національне бюро фінансових розслідувань» ще до виборів, бо це необхідно для поліпшення інвестиційного клімату, інформує 1NEWS.

Таку думку висловив Президент Петро Порошенко, виступаючи у Верховній Раді зі щорічним посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України.

“Ще до виборів ми б могли ухвалити закон про податок на виведений капітал, який підтримує саме українського виробника. Хоча, чесно кажучи, правильніше його було б назвати “закон про податок на виведення капіталу”. Не треба виводити – вкладайте в Україну, бо він стимулює вкладати у виробництво”, – сказав глава держави.

Він додав, що для поліпшення умов ведення бізнесу в Україні важливі також закони про концесії, про процедуру банкрутства, про бізнес-омбудсмена та про посилення персональної відповідальності працівників контролюючих органів. Окремо Президент наголосив на важливості законопроекту «Про Національне бюро фінансових розслідувань».

“На жаль, його в парламенті поклали “під сукно”, бо нібито він посилює повноваження Президента. Звичайно, мені приємно, що за півроку до виборів є така позитивна оцінка моїх політичних перспектив, я дякую за це, але йдеться про інше – про те, що бар’єри для бізнесу від тиску цілого сонму різних силових органів, правоохоронних органів ми маємо зруйнувати. Це буде чесно по відношенню до українського  бізнесу. І я, шановні народні депутати, не втрачаю надії на підтримку вами цього законопроекту, так необхідного для покращення інвестиційного клімату”, – наголосив глава держави.

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close