Україна

Стало відомо – коли почнуть стягувати податок на виведений капітал

Президент Петро Порошенко сподівається, що запропонований ним податок на виведений капітал в Україні запровадять з 2019 року. Про це Глава держави написав у статті “Мир та розвиток” для журналу Новое Время, інформує 1NEWS.

“Я запропонував замість податку на прибуток підприємств ввести податок на виведений капітал. Це вивільнить кошти на розвиток бізнесу, оскільки оподаткування торкнеться лише тієї частини прибутку, яка не спрямована на розширення чи створення виробництв. Маю надію, що цю новацію запустимо з 1 січня 2019 року. А поки впровадимо розстрочку на сплату ПДВ на імпортне обладнання для розширення та модернізації виробництва”, – написав Порошенко.

Він зазначив, що 2017-й став роком відновлення економічного зростання: збільшення ВВП за підсумками останніх дванадцяти місяців перевищить 2% попри те, що ініційована ура-патріотами економічна блокада Донбасу, за оцінками НБУ, принесла до $2,5 млрд чистих втрат у торговому балансі.

Глава держави  відзначив, що минулого року  було зламано кількарічну тенденцію падіння, спричиненого війною, втратою вагомої частини індустріального потенціалу, економічною агресією з боку РФ.

“Але підстав для феєрверка немає. Такі темпи – категорично незадовільні для стабільного розвитку економіки та відновлення рівня життя. Саме тому й шукаємо нестандартні, нетривіальні та ліберальні рішення для покращення інвестиційного клімату, прискорення економічного зростання, створення нових робочих місць”, – наголосив Президент.

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

One Comment

Схожі записи

Close
Back to top button
Close