Україна

Стало відомо, хто зазначений у списках на обмін полоненими

У списку на обмін полоненими з бойовиками Донбасу є фігуранти справ про сепаратизм в Одесі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.

За його словами, у списку є відомий «козак» Віталій Назлимов та депутат від «Опозиційного блоку» Олександр Кушнарьов.

«Фігурантів низки сепаратистських і терористичних справ в Одесі, які перебувають зараз в одеському СІЗО, обміняють на українських військовослужбовців, які потрапили в полон до проросійських бойовиків», – зазначив він.

«У списку «агентів Кремля» на обмін серед інших значаться «православний козак» Віталій Назлимов і депутат від Опоблоку Олександр Кушнарьов. Перший у 2015 році планував збройне повстання і вбивство мене, а другий цього року вчинив спробу мого викрадення з замахом на життя», – заявив Гончаренко.

«Рішення про обмін проросійських одеських терористів на українських військовослужбовців я підтримую, незважаючи на те, що як мішені злочинних намірів мені хочеться домогтися для них справедливого покарання», – додав він.

За словами депутата, «цей обмін є яскравим доказом причетності Кремля до трагічних подій в Одесі: це явка з повинною для Кремля».

«До речі, Ільмі Умерова та Ахтема Чийгоза Росія також обміняла на своїх терористів-убивць. Я впевнений, що держава-терорист приречена на поразку, а всім поплічникам путінського режиму вготовано місце на лаві підсудних міжнародного трибуналу», – додав він.

Раніше Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявляв, що процес обміну полоненими на Донбасі може відбутись найближчими тижнями і включатиме якнайбільше українських громадян, але врегулювання ще потребують деякі юридичні моменти.

Останні новини

One Comment

  1. Это грубейшая ошибка. Эти террористы никак не участвовали в боевых столкновениях с рашистами на Донбассе. Поэтому их можно менять только на заложников. захваченных в самом козлостане. У меня вопрос, на кого будем менять наших людей, захваченных в самой параше? Или их судьба нам уже не интересна?

Back to top button