Україна

Стало відомо, хто поведе партію «Слуга народу» на вибори

Головою партії «Слуга народу» став Дмитро Разумков, керівником виборчого штабу партії – Олександр Корнієнко. Про це повідомила на прес-конференції в Києві в понеділок прес-секретар партії Тетяна Циба, пише «Українська правда».

«Голова партії “Слуга народу” – Дмитро Разумков, керівник виборчого штабу партії Олександр Корнієнко, керівник діджитал напрямку – Михайло Федоров», – сказала вона.

Разумков розповів, що нещодавно партія «Слуга народу» провела свій з‘їзд, де переобрали голову партії.

За його словами, Іван Баканов через перехід на роботу до СБУ більше не може бути головою, і новим головою вибрали Разумкова.

У свою чергу, Корнієнко повідомив, що наступний з‘їзд партії відбудеться 8 червня.

«На цьому з’їзді ми покажемо всіх кандидатів по мажоритарних округах, список партії та програму партії»,  – сказав він.

В той же час, як пише «РБК-Україна», 8 червня буде перший етап з’їзду, оскільки він буде проходити у два етапи.

«Другий етап якраз буде пов’язаний із формуванням остаточного списку після зворотного зв’язку від виборців. На цьому з’їзді ми якраз покажемо всіх кандидатів по 199 мажоритарних округах, список з 225 осіб і, звичайно, програму і ідеологічні засади», – сказав в Олександр Корнієнко.

Фото: Олександр Корнієнко (РБК-Украина)

Окремо керівник штабу додав, що «Слуга народу» хоче отримати однопартійну більшість у майбутній Верховній Раді за результатами дострокових виборів 21 липня. «Ми плануємо не звертатися за допомогою ні до кого для формування коаліції. У нас є така програма максимум – сформувати коаліцію з однієї політичної сили….Це наші плани, наші мрії… 1 січня нас теж багато хто звинувачував у надмірній мрійності», – додав він.

В свою чергу Дмитро Разумков зазначив, що програма партії «Слуга народу» ще розробляється, першу п’ятірку списку визначить з’їзд партії.

«Програма сьогодні розробляється. Поки про неї говорити не маємо права, оскільки її буде стверджувати з’їзд», – сказав він, відповідаючи на питання журналістів.

«Схожа ситуація і з першою п’ятіркою: її буде визначати з’їзд в рамках чинного законодавства … І за великим рахунком, не настільки важливо, хто буде в першій п’ятірці, набагато важливіше ті цінності, підхід до державності, патріотизм і розуміння, навіщо ти туди йдеш , ніж твоє місце в списку», – додав Разумков.

На питання, чи буде президент Володимир Зеленський брати участь в піар-кампанії і рекламуванні партії, Разумков відповів наступне: «У Зеленського більш ніж достатньо завдань, крім виборчої кампанії. А ми досить ефективно зможемо її провести».

Керівник виборчого штабу партії Олександр Корнієнко зазначив, що офіси партії відкриються протягом 10 днів, але вони будуть невеликими, оскільки «Слуга народу» – інтернет-партія, і основну діяльність має намір вести там.

Back to top button