Україна

Стало відомо, хто насправді придбав готель «Дніпро» в Києві: там буде кіберспортивна арена

Олександр Кохановський, генеральний директор і співвласник DreamTeam – першої esport-мережі з набору та управління кіберспортивних команд, стверджує, що саме його компанія стала власником готелю «Дніпро» в центрі Києва. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Перемогу в аукціоні за готель «Дніпро» здобули не росіяни олігархи, а українські айтішники. Ми перетворимо його в перший готель в світі, повністю підготовлений для кіберспортивних івентів. Він буде включати в себе не тільки атрибути топового готелю (ресторани, бари, SPA-зони, і фітнес-центри), а й унікальні кіберспортівні елементи: тренувальні зони, кіберспортивну сцену, спеціальні номери для професійних гравців, а також кращий в світі players ‘lounge. Коли я говорю «ми», то маю на увазі групу партнерів і інвесторів, які здатні реалізувати цей великий проект, першою частиною якого став готель «Дніпро», – пише Кохановський.

Він додав, що за останні 10 днів в медіаполі він з партнерами «були російськими бандитами і олігархами, покер-королями і ще багато ким».

«Кілька років тому ми задумали великий інфраструктурний кіберспортивний проект. Це ціла екосистема, яка включає в себе створення сучасної багатофункціональної кіберспортівної арени з Всеукраїнськими та міжнародними турнірами, кіберспортивної Академії, освітніх проектів та Кіберспортівної Асоціації, яка об’єднує ключових гравців ринку – які розвиватимуть індустрію і допомагатимуть в удосконаленні законодавчої бази. Проект повинен був стартувати з будівлі арени, але ми змінили свої плани, побачивши нову унікальну можливість …»,  – додає Кохановський.

фото з Facebook Кохановського

Він додав, що все життя презентував Україну в світі кіберспорту. «Це величезний світовий ринок і великі можливості для економіки нашої країни, отже прийшов час презентувати Україну світові кіберспорту», – зазначив він.

Також Кохановський подякував ФДМУ за професійний і сучасний підхід до організації аукціону.

Олександр Кохановський на прізвисько ZeroGravity більше 20 років займається кіберспортом. Він один з творців легендарних NAVI, найбільшого на пострадянському просторі холдингу ESforce. Олександр входить в топ-5 найвпливовіших персон в СНД в кіберспортивній галузі за версією Forbes. Також він запустив власну платформу DreamTeam, яка допомагає початківцям увійти в світ кіберспорту.

На iForum-2018 Кохановського презентували як співвласника ESForce, третього за величиною підприємства, що фінансується USM Holdings (акціонер VK.com, Mail.ru, «Мегафон» і т.д.) з інвестиціями в розмірі $ 100 млн, в останньому раунді.

Зазначимо, що Wikipedia називає ESForce – російським кіберспортивним холдингом. У січні 2018 року компанія Mail.ru Group викупила 100% холдингу ESforce за 100 млн доларів.

При цьому зазначається, що Олександр Кохановський є одним із засновників холдингу, однак пішов з нього у 2018 році.

Нагадаємо, 15 липня Фонд державного майна продав на аукціоні готель «Дніпро» в центрі Києва. Остаточна вартість об’єкта, на який претендували 29 підприємців, зросла до 1,1 мільярда гривень (1 111 111 222,22 грн). Переможцем стала компанія ТОВ «Смартленд».

Останні новини

Back to top button