Україна

Стало відомо, чому обвалився житловий будинок в Дрогобичі

Причиною обвалу стало руйнування середньої несучої стіни підвалу

Причиною обвалу житлового будинку у місті Дрогобич Львівської області стало руйнування середньої несучої стіни підвалу, яке виникло з двох можливих причин.

Про це передає 1NEWS.

Так, Департамент міського господарства Дрогобицької міської ради отримав Технічний звіт з результатами детального обстеження житлового будинку №101/1 на вулиці Михайла Грушевського у Дрогобичі, у якому зазначено:

“Причиною обвалу стало руйнування середньої несучої стіни підвалу по осі Б, в осях 4-5, яке можливо виникло внаслідок:

– просідання або руйнування цегляної кладки через низьку марку цегли та розчину, внаслідок значного зволоження та відсутності гідроізоляції і бетонної підлоги, що є в основному наслідком помилок під час будівництва;

– можливе втручання людей, яке необхідно підтвердити або спростувати спеціальними експертами (судовими) після розбору обвалених конструкцій, які знаходяться поверх цієї стіни підвалу”.

У звіті також запропоновано виконати порядок робіт із демонтажу будівлі, методом контрольованого зриву.

“У ході виконання демонтажних робіт рекомендовано залучити судових експертів та обстежити у підвалі стіну в осях 4-5, Б для підтвердження або спростування можливого втручання людей”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у ніч на 28 серпня у Дрогобичі Львівської області стався обвал будинку. Внаслідок інциденту повністю обвалилася стіна з першого по четвертий поверх одного з під’їздів житлового будинку.

У результаті загинули восьмеро людей, ще сімох госпіталізували.

Подію кваліфікували як умисне знищення або пошкодження об’єктів житлово-комунального господарства.

Джерело: УНН
Tags

Останні новини

Схожі записи
Close
Back to top button
Close
Close