Україна

Стала відома можлива дата позачергових виборів до Верховної Ради

Президент України Володимир Зеленський та голови фракцій Верховної Ради попередньо домовилися про проведення дострокових парламентських виборів 21 липня 2019 року. Про це заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко, який вийшов з Адміністрації Президента.

фото прес-служби АП

«Консультації пройшли. Орієнтовно вибори на 21 липня. Але ми повинні змінити виборче законодавство», – прокоментував Ляшко.

Нагадаємо, сьогодні зранку Зеленський запросив лідерів фракції на консультації до АП. Зокрема на зустрічі були Голова Верховної Ради Андрій Парубій, його заступники Ірина Геращенко та Оксана Сироїд і лідери парламентських фракцій і груп. Тема розмови – дострокове припинення повноважень Верховної Ради.

На зустрічі були присутні Артур Герасимов, голова фракції партії «Блок Петра Порошенка»; Максим Бурбак, голова фракції партії «Народний фронт»; Вадим Новинський, голова фракції партії «Опозиційний блок»; Олег Березюк, голова фракції партії «Об’єднання «Самопоміч»; Олег Ляшко, голова фракції Радикальної партії Олега Ляшка; Юлія Тимошенко, голова фракції партії «ВО «Батьківщина»; Ярослав Москаленко, голова депутатської групи «Воля народу»; Віталій Хомутиннік, співголова депутатської групи «Партія «Відродження».

Останні новини

Back to top button