СвітУкраїна

США занепокоєні планами Китаю придбати “Мотор Січ”

Держсекретар США Майк Помпео провів телефонну бесіду з президентом Володимиром Зеленським в якій висловив занепокоєні намірами Китая придбати “Мотор Січ”. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Економічну правду.

Держсекретар Помпео заявив президенту України Володимиру Зеленському про стурбованість Сполучених Штатів інвестиціями Китаю в український промисловий сектор, зокрема, намірами придбати підприємство”Мотор Січ”.

“Держсекретар Помпео підняв питання про побоювання США з приводу згубних інвестицій КНР в Україну, включаючи зусилля Пекіна з придбання виробника двигунів”Мотор Січ”.

Нагадаємо:

Запорізький завод бізнесмена В’ячеслава Богуслаєва “Мотор Січ” – один із провідних світових виробників двигунів для авіаційної промисловості.

25 серпня директор зі зв’язків з громадськістю ВАТ “Мотор Січ” Анатолій Малиш повідомив, що китайські Skyrizon і Xinwei Group вже подали на узгодження в Антимонопольний комітет України угоду з купівлі понад 50% акцій “Мотор Січі”.

Голова Антимонопольного комітету Юрій Терентьєв допускає можливість потрапляння “Укрборонпрому” під санкції США через операції з купівлі “Мотор Січі” спільно з китайськими компаніями Skyrizon і Xinwei.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close