Україна

США закликали покарати винних в обстрілі України

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО
США закликали покарати винних в обстрілі України

Сполучені Штати Америки звернулися із закликом до країн ООН не мовчати та виступити із засудженням військових злочинів в Україні.

 

Сполучені Штати закликали країни ООН приєднатися до покарання винних в обстрілах України та докласти всіх зусиль, щоб притягнути до відповідальності виконавців та замовників. Про це у вівторок, 28 червня, пише Укрінформ.
 
Як заявив заступник постійного представника США при ООН посол Річард Міллс, країни не повинні мовчати, а рішуче засудити росіян.
 
“Ми закликаємо всіх членів Ради говорити правду, включаючи тих, хто не засуджує публічно тих речей, які їм представлені. Ми всі несемо відповідальність за те, щоб роз’яснити моральну провину Росії в цій війні”, – підкреслив американський представник.
 
Він закликав не використовувати такі поняття як “обидві сторони” у своїх закликах припинити війну. Також дипломат наголосив на необхідності правосуддя щодо тих, хто віддавав накази та виконував ці злочини.
 
“Міжнародне суспільство має притягнути до відповідальності тих, хто вчинив та замовив ці злочини”, – підкреслив Міллс.
 
Він зазначив, що покарання мають понести військове та політичне керівництво Росії, а також рядові військові, які скоюють військові злочини чи інші звірства на території України.
 
“Сполучені Штати підтримують усі міжнародні розслідування цих злочинів, включаючи МКС, ООН та ОБСЄ”, – сказав представник США.
 
Він привітав рішення Міжнародного кримінального суду щодо старту розслідування жорстоких злочинів, скоєних в Україні, а також висловив підтримку органам розслідування.
 
Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський запропонував виключити Росію із Ради безпеки Організації Об’єднаних Націй (ООН) та призупинити її членство у Генеральній Асамблеї організації.
 
 
 
Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button