Україна

США прагнуть уникнути виходу з Паризької угоди по клімату

Сполучені Штати Америки не стануть виходити з Паризької угоди по клімату, а будуть домагатися зміни умов своєї участі в ній. Про це з посиланням на кілька джерел, знайомих із підсумками наради в Монреалі, присвяченій Паризькій угоді з клімату, пише The Wall Street Journal.

За словами співрозмовників видання, представники влади США під керівництвом старшого радника Білого дому Еверетта Ейссенстата підняли питання перегляду умов участі США в цій угоді, сигналізуючи таким чином про те, що Вашингтон готовий залишитися в ній.

«США заявили, що не будуть переукладати Паризьку хартію, але спробують переглянути умови, на яких вони можуть брати участь у цій угоді», — зазначив єврокомісар з енергетики та питань клімату Мігель Аріас Каньєте.

Своєю чергою Білий дім заявив, що позиція США по Паризькій угоді не змінилася. Водночас там підкреслили, що однозначного рішення щодо виходу з цієї угоди президентом досі ухвалено не було.

Нагадаємо, 5 серпня Держдеп направив в ООН офіційне повідомлення про те, що США планують вийти з Паризької угоди по клімату.

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close