Україна

США на прохання Зеленського направляють Україну енергетичних експертів

Міністерство енергетики США направляє в Україну експертну делегацію, яка допомагатиме у розробці зимового плану дій для вирішення критичних потреб під час зимового сезону 2019-2020. Про це говориться у заяві Посольства США в Україні.

«На знак прихильності до енергетичної безпеки України та на прохання Адміністрації президента Зеленського, Міністерство енергетики США направляє в Україну експертну делегацію, яка допомагатиме у розробці зимового плану дій для вирішення критичних потреб під час зимового сезону 2019-2020», – зазначається у заяві.

Згідно з повідомленням, ця команда сприятиме забезпеченню Адміністрації Зеленського та влади України необхідними ресурсами задля того, щоб Україна більше не була вразливою до загроз від перебоїв у енергопостачанні з боку Росії.

«Делегація співпрацюватиме з експертами України для оцінки взаємозалежності у виробництві, передачі та розподілі енергії у всіх секторах, а також створить основу для вдосконалення скоординованого реагування на дефіцит енергії», – додає Посольство.

🇺🇦 На знак прихильності до енергетичної безпеки України та на прохання Адміністрації президента Зеленського,…

Опубліковано U.S. Embassy Kyiv Ukraine Вівторок, 10 вересня 2019 р.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close