Україна

Спроба рейдерського захоплення телеканалу «112 Україна» з боку СБУ – це замовлення особисто президента Зеленського, – Тарас Козак

Спроба рейдерського захоплення телеканалу «112 Україна» з боку СБУ – це замовлення особисто президента Володимира Зеленського. Так власник телеканалу «112 Україна» Тарас Козак прокоментував звернення Служби безпеки України до суду з вимогою арешту корпоративних прав «112 Україна» і передання їх Агентству з управління активами (АРМА), яке було відхилено судом.

«Спроба СБУ передати канал в управління АРМА, а фактично незаконно відібрати у власника, є нічим іншим, як рейдерським захопленням. Такі дії спецслужби санкціоновано особисто президентом Зеленським», – вважає Козак.

Він нагадав, що рік тому будівлю телеканалу обстріляли з гранатомета, проте влада ніяк не відреагувала ні на цей кричущий факт, ні на погрози нашим журналістам з боку запеклих радикалів.

«”112 Україна” викриває корупцію у вищих ешелонах влади. Ми робили це за Порошенка і продовжуємо говорити про корупцію та кумівство за Зеленського. Офіс президента загруз у корупції. Його очільник – Андрій Єрмак – є некомпетентним, неефективним, другосортним менеджером, який ганьбить нашу країну на міжнародній арені та який провалив всі доручені йому державні справи», – зазначив Тарас Козак.

«Депутати Зеленського викликають повій до парламентської зали, а бідних українців хочуть стерилізувати. Зеленський встановив мільйонні зарплати керівникам компаній, тим часом як пересічні українці отримують копійки, яких не вистачає на оплату комунальних послуг. І при цьому замість порятунку країни Зеленський займається політичними переслідуваннями опонентів. Нас не залякали дії минулої влади, не залякає і нинішня, – зазначив Тарас Козак. – Спроба відібрати “112 Україна” – це прямий тиск президента Зеленського на мене як на опозиційного депутата. Я і мої колеги по партії доб’ємося притягнення до кримінальної відповідальності всіх співробітників прокуратури і СБУ, які брали участь у цих незаконних діях. Це буде наука для всіх, хто задумає чинити напади на незалежні ЗМІ».

На телеканалі «112 Україна» звернення СБУ до суду з таким запитом вважають черговою спробою рейдерського захоплення, яку вчинено за прямим наказом президента України Володимира Зеленського.

Телеканал «112 Україна» впевнений, що ці дії влади є абсолютно незаконними.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close