Україна

Справу Савченко-Рубана уже передали в Дарницький райсуд Києва

Раніше Київський апеляційний суд задовольнив самовідвід суддів у справі Савченко-Рубана.

Апеляційний суд Києва направив кримінальне провадження за обвинуваченням народного депутата Надії Савченко та екс-керівника Центру звільнення полонених “Офіцерський корпус” Володимира Рубана, яких підозрюють у підготовці теракту, направили до Дарницького райсуду Києва.

Про це повідомила сестра Савченко Віра, – інформує 1NEWS.

“Апеляційний суд направив справу Надії Савченко та Володимира Рубана до Дарницького р-н суду. Це той який так “віддано” судив Корбана? Як же цей суд буде швиденько судить. Тому що скоро міра запобіжного знову скінчиться. Але все ж цікаво: до чого Дарницький район до району Верховної Ради? Де повинен був постраждати купол ВР?” – написала Савченко.

Цю інформацію підтвердили і у прес-службі Київського апеляційного суду.

“8 квітня 2019 року ухвалою колегії суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду подання в.о. голови Солом’янського районного суду міста Києва про визначення територіальної підсудності кримінального провадження за обвинуваченням Савченко Н.В. та Рубана В.В. задоволено, кримінальне провадження направлено для розгляду до Дарницького районного суду міста Києва”, – зазначили в суді.

Раніше Київський апеляційний суд задовольнив самовідвід суддів у справі Савченко-Рубана.

Нагадаємо, 13 березня Солом’янський районний суд Києва розпочав підготовче засідання у справі стосовно народного депутата Надії Савченко і екс-керівника Центру звільнення полонених “Офіцерський корпус” Володимира Рубана, яких підозрюють у підготовці теракту.

Джерело: УНН
Tags

Останні новини

Back to top button
Close