Україна

Справа не в грошах: як вибрати ідеальний коньяк для кожної нагоди*

Чим більше на пляшці “зірок”, чим більше років спирт провів в дубовій діжці − тим кращим вважається коньяк. Так? Ні, не зовсім так. Італійські спорткари Феррарі чи Ламборджині − справжні витвори мистецтва. Красиві, технологічні та надзвичайно потужні. Проте ви зіткнетеся з певними проблемами, якщо захочете перевезти в них велику групу людей чи вантаж. Для кожної роботи є свій інструмент. Якщо вам треба забити палю, ви берете величезний молот. А для ремонту годинника підійде невеликий, навіть витончений молоточок. Так й з коньяком. Купажі старих спиртів − справжні витвори мистецтва. Проте вони підійдуть не для кожної нагоди.

Чим старіше − тим повільніше

“Національне міжпрофесійне бюро коньяків” − організація, що контролює якість всіх французьких напоїв, які мають право друкувати на етикетці назву “Коньяк”. Її власне й створили виробники благородних напоїв. Класифікація цієї організації передбачає контроль витримки спиртів лишень до 6 років. Напої, наймолодший спирт в яких був витриманий не менше 6 років в дубовій діжці, отримують маркування X.O. (Extra Old − Дуже Старий).

Чому ж виробники в рекламі власної продукції говорять про більші терміни? Якщо вартість спирту росте з роками, то чому до коньяку додають молоді спирти?

Річ у тім, що дубова діжка насичує вміст дубильними речовинами. Власне вони надають напою насичений золотистий колір та неперевершений аромат. Проте, велика кількість дубильних речовин робить напій жорстким. Так, аромат − неперевершений. Однак проковтнути таку рідину досить складно. Тому старі спирти розбавляють молодими.

Ще одне питання – “розкриття” напою. Якщо ви візьмете пляшку найдорожчого коньяку, розкоркуєте її та одразу ж вип’єте, ви не відчуєте тої різниці, за яку ціниться цей напій. Щоб розкрити унікальні властивості коньяку, його треба протримати в склянці не менше п’яти хвилин при кімнатній температурі повітря. Як правило, його п’ють дуже маленькими ковтками, насолоджуючись ароматом. Довго та дуже повільно.

З лимоном та шоколадом

Якщо ж ви полюбляєте вживати коньяк, як лікер чи гірку настоянку, разом з легкими закусками (цитрусові, шоколад, інше), то вам не потрібно брати найдорожчі коньяки. Цей метод вживання теж має право на життя. Власне для нього існує інша категорія коньяків − V.S.O.P. (Very Superior Old Pale). Спирти, витримані в дубовій діжці не менше 4 років.

Якщо говорити про коньяки України, то найближчими до французького стандарту V.S.O.P. є вітчизняний “п’ять зірочок”. Він ідеально підійде до споживання в чистому вигляді, разом з легкими закусками.

У складі коктейлів

Якщо ви готуєте коктейль, то інші його компоненти переб’ють аромат старих коньячних спиртів. Справді − як, наприклад, можна відчути в спирті “нотки апельсину”, якщо коньяк змішується з апельсиновим соком?

Власне, для коктейлів ідеально підходять “молоді” коньяки. За французькою класифікацією − V.S. (Very Special). Їй відповідає вітчизняний стандарт “три зірочки”.

Як вживають коньяк самі французи

В долині річки Шаранта, в самому місті Коньяк, яке дало ім’я благородному напою, існує досить дивна традиція. Дивна, з нашої точки зору. Там проходять коньячні вечірки, на яких збираються винороби, місцеві мешканці та просто поціновувачі напою. Проводяться такі заходи в місцевих барах та ресторанах.

На столах немає жодних закусок. Тільки сигари. Зауважте − не цигарки, а сигари. Для нас це дивно, але там подають молодий коньяк, а не старий. Та ще й розведений тоніком. В стакан наливається приблизно 20 мл коньяку та 80 мл тоніку. Дехто з присутніх приносить напої власного виробництва. Їх порівнюють між собою та оцінюють. Але споживають теж тільки разом з добрячою порцією тоніку.

Джерело – https://spirt-opt.top

*на правах реклами

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close