Україна

Співвласники “Нової пошти” купили нову компанію

В'ячеслав Климов і Володимир Поперешнюк через ПАТ "Закритий недиверсифікований венчурний інвестфонд "Прайд" придбали сукупно 81,46% статутного капіталу компанії "Айпост Прогрес" (володіє сервісом термінової кур'єрської доставки iPost)

Співвласники групи компаній “Нова пошта” В’ячеслав Климов і Володимир Поперешнюк через ПАТ “Закритий недиверсифікований венчурний інвестфонд “Прайд” придбали сукупно 81,46% статутного капіталу компанії “Айпост Прогрес” (володіє сервісом термінової кур’єрської доставки iPost).

Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, у засновників iPost Сергія Жмудя та Максима Плющева також залишилося по 9,27% у статутному капіталі “Айпост Прогрес”, – інформує 1NEWS.

Згідно з даними сервісу моніторингу реєстраційних документів Opendatabot, операція була завершена у травні 2020 року. Ексклюзивним фінансовим радником угоди виступила компанія Capital Times.

“Інноваційний український кур’єрський сервіс, побудований на основі власної кур’єрської онлайн-платформи, залучив приватних інвесторів для розвитку бізнесу”, – наголошується у повідомленні на сайті Capital Times.

Сума угоди є комерційною інформацією.

У компанії також зазначили, що інвестують у проекти, що змінюють економіку загалом і галузь логістики зокрема.

“Ми інвестуємо у швидкість і таланти. Компанія iPost нам бачиться саме такою. Вони працюють із ICOS, і спільно ми вже залучили – “АТБ”, Fozzy та інших іменитих клієнтів. Віримо, що разом ми будемо цікавішими та кориснішими для всіх зацікавлених аудиторій”, – зазначили у “Новій пошті”.

Згідно з даними системи “СПАРК-Інтерфакс”, виручка сервісу у 2019 році становила 9,85 млн грн, чистий збиток – 434 тис. грн. Чисельність персоналу у 2020 році – шість осіб.

Сервіс термінової кур’єрської доставки iPost заснований у 2016 році і є онлайн-платформою для кур’єрів та відправників, із кожної доставки, оформленої через платформу, iPost стягує комісію. Раніше основними клієнтами iPost були інтернет-магазини.

Заснована в 2001 році ГК “Нова пошта” є лідером на ринку експрес-доставки в Україні. Мережа компанії нараховує приблизно 7 тис. відділень у всій країні.

Група “Нова пошта” надає клієнтам повний спектр логістичних і пов’язаних із ними послуг. До групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема “Нова пошта”, “НП Логістик”, “Пост Фінанс” (система Forpost) і “Нова пошта Глобал”.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Останні новини

Back to top button