Україна

Співробітники Посольства України в Польщі попались на контрабанді цигарок та вивозі валюти і золота

Двох співробітників Посольства України в Польщі, яких затримали на кордоні під час спроби вивезти на службовому авто велику кількість валюти, золота та контрабандних цигарок, відкликали з посольства. Про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, повідомляє 1News.

«Я відкликав з-за кордону двох співробітників, підозрюваних в корупції…. Випадок для МЗС кричущий. Переконаний, важливо виносити такі випадки назовні, робити їх публічними. Треба зламати ганебний підхід «не виносити сміття з хати». Його якраз треба виносити. Інакше будемо жити у смітті», – зазначив він.

Кулеба додав, що за його каденції на посаді міністра не будуть замовчуватися ганебні випадки і тим більше покриватися їхні фігуранти.

«Тому я миттєво ухвалив три рішення. Обох співробітників я негайно відкликав із довгострокового закордонного відрядження. Їх робота в посольстві завершилася. У найближчі пару годин усі формальності з цього питання будуть завершені. Проти обох співробітників починаємо дисциплінарне розслідування щодо виявлених фактів. Розслідування буде ретельне і швидке. Звісно, презумпцію невинуватості ніхто не відміняв. Але за результатами розслідування я буду готовий ухвалювати будь-які рішення. МЗС буде повністю взаємодіяти з правоохоронними органами, від яких ми очікуємо на швидке та неупереджене розслідування і встановлення усіх обставин справи», – зазначив Кулеба.

Останні новини

Back to top button