Україна

Співробітникам “Київпастрансу” запропонують альтернативну роботу в компанії

Усім співробітникам “Київпастрансу”, які втратять місце роботи у зв’язку із переходом на автоматизовану систему оплати, буде запропонований альтернативний варіант позиції в компанії. Про це заявив гендиректор “Київпастранс” Дмитро Левченко, повідомляє прес-служба КМДА, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

“Сьогодні наголошую вкотре: кожному кондукторові ми впродовж року пропонували і пропонуємо альтернативні й відповідні освітньому й кваліфікаційному рівню позиції в компанії, і не тільки в нашій, а й у суміжних, дотичних до транспортної сфери, прикладом, у “Київтранспарксервіс” та інших. Рік цим питанням у нас фахово опікується підрозділ – Навчально-курсовий комбінат, на який покладено відповідальність за якісну перепідготовку всіх охочих колег освоїти нову професію, наприклад, водія чи контролера”, – пояснив Левченко.

Гендиректор додав, якщо людина вирішить звільнитися, то їй виплатять вихідну допомогу згідно із законодавством.

Раніше повідомлялося, що з 1 жовтня у громадському транспорті не буде кондукторів.

Із 1 листопада 2019 року громадський транспорт столиці повністю переходить на автоматизовану систему оплати проїзду. Сплатити за проїзд можна буде тільки безготівково – за допомогою Єдиного електронного квитка, картки киянина або картки метро. Перевіряти оплату контролери будуть за допомогою спеціального приладу інспекції.

Останні новини

Back to top button