Україна

Співачку Тіну Кароль розглядали в якості кандидата в народні депутати

«Слуга народу» розглядала в якості кандидата в народні депутати від округу №197 в Черкаській області відому співачку, приму телеканалу «1 + 1» Тіну Кароль, пише «Страна.ua»

«Її точно пропонували обговорювати на фокус-групах, зібраних «слугами»», – говорить джерело в політтусовці.

«Ми її «міряли» на округ, де потім пішов Вірастюк (мається на увазі округ в Івано-Франківській області, де переміг Василь Вірастюк – ред. 1News). Але вона відмовилася від ідеї брати участь будь-де, і її більше не чіпають», – коментує високопоставлене джерело в партії.

Воно сумнівається, що партія поставить на популярного кандидата-неполітика.

«Після виборів в Івано-Франківській області, де з великим скандалом протягнули Вірастюка, ніхто не хоче йти. А на 197-му може бути та ж ситуація. Через близькість платформ кандидати розділять електорат на частини, у кожного буде приблизно однаково, і результат вирішать лічені голоси. А у нас в таких випадках не обходиться без скандалів. Буде жарко», – говорить представник «Слуги народу».

Таким чином «Слуга народу» серед кандидатів розглядає колишнього військового комісара Черкаської області, депутата від облради від «За майбутнє» Євгена Курбета і мера невеликого містечка Золотоноша Віталія Войцехівського.

Серед кандидатів від інших партій називають депутата кількох скликань Миколу Томенка, главу київської «Свободи» Андрія Іллєнка та екс-нардепа Владислава Голуба. Партія «Європейська солідарність»оголосила про підтримку колишнього ув’язненого в Росії, журналіста і заступника голови Черкаської облради Романа Сущенка.

Нагадаємо, слоганом партії «Слуга народу» на місцевих виборах в жовтні 2020 року були слова з пісні Тіни Кароль «Україна – це ти!».

Останні новини

Back to top button