Україна

Спецрежим контролю небезпечних вантажів вводиться на Укрзалізниці

“Укрзалізниця” вводить підвищений режим контролю за небезпечними невійськовими вантажами, в тому числі нафтопродуктами, інформує 1NEWS.

Про це під час Інфраструктурного дня Європейської бізнес асоціації заявив в. о. голови правління компанії Євген Кравцов.

“Ми також вводимо спеціальний режим контролю за невійськовими небезпечними вантажами. Це особливо стосується нафтопродуктів та інших вантажів, що мають ознаки ризику: вони будуть охоронятися окремо”, – сказав він.

Кравцов запевняє, що це ніяк не вплине на перевезення, але посилить безпеку зазначених категорій вантажів, забезпечить непроникнення третіх осіб в місця їх дислокації.

За його словами, спецрежим охорони небезпечних вантажів буде здійснюватися силами “Укрзалізниці” і спеціальних формувань, так само як і посилена охорона критичних об’єктів інфраструктури, пасажирських вокзалів.

“”Укрзалізниця” завжди була готовою і завжди забезпечувала військові потреби держави і для нас введення воєнного стану в принципі подія ординарна. Технологічно і технічно ми готові виконати всі завдання, які будуть поставлені військовим командуванням”, – заявив Кравцов.

Він також зазначив, що введення воєнного стану не вплине на перевезення цивільних вантажів.

“Працюємо в штатному, хоча і посиленому режимі. Ризиків для клієнтури поки ніяких не бачимо”, – підсумував Кравцов.

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close